Veikals radošiem cilvēkiem Pindzele, 
T.63350311, pindzele@pindzele.lv
MĀKSLINIEKU PIEDERUMI   *   MATERIĀLI SKOLĒNU un BĒRNUDĀRZNIEKU RADOŠAJĀM NODARBĪBĀM * KANCELEJAS PRECES

Veikals radošiem cilvēkiem „Pindzele” atrodas senatnīgās un mākslinieku apbrīnotās pilsētas Kuldīgas vecpilsētā, Raiņa ielā 2. Veikals radies samērā nesen – 2008. gada oktobrī. Šajā laika posmā esam ieguvuši daudz pastāvīgo klientu gan no Kuldīgas, gan arī no citām pilsētām. 

Preču sortimentu cenšamies veidot tā, lai nepieciešamos materiālus varētu atrast gan bērni, gan arī profesionāļi. Preču iegādei sadarbojamies ar zināmiem un uzticamiem vairumtirgotājiem gan Latvijā, gan arī citās Eiropas valstīs. Regulāri apmeklējam dažādas izstādes, produktu prezentācijas un meistarklases.

Beidzot ir atgriezušies laiki, kad atkal tiek novērtēts un godā celts roku darbs. Cilvēki glezno,  zīmē uz stikla, zīda, porcelāna, filcē, lej ziepes un sveces, nodarbojas ar dekupāžu un citiem mākslas veidiem. Esam centušies, lai vēlamie materiāli mūsu veikalā būtu pieejami plašā izvēlē.

Piedāvājam arī dažādus biroja tehnikas pakalpojumus. Pie mums pieejama dokumentu kopēšana, drukāšana, skenēšana, laminēšana un iesiešana. Mūsu veikalā pieejams foto printeris uz kura var izdrukāt kvalitatīvas fotogrāfijas līdz pat A3+ formātam.

Reizi mēnesī Pindzelē notiek radošās darbnīcas, kurās izmēģinām dažādus jaunus materiālus, dalāmies pieredzē un pavadām vakaru pozitīvā un radošā gaisotnē.

Kuldīgas Mākslas skolas audzēkņiem un skolotājiem piedāvājam Pindzeles drauga karti un 7% atlaidi visām mākslas un kancelejas precēm.

 Uzņēmumiem, biedrībām un pašvaldību iestādēm piedāvājam noslēgt sadarbības līgumu un iegādāties nepieciešamās preces ar pēcapmaksu un pastāvīgā klienta atlaidi.

Kopš 2021.gada preces vari iegādāties arī  mūsu internetveikalā: http://www.pindzele.lv

Pirkumu grozs