Datorlietu un kancelejas preču veikals, T.63350010
Raiņa iela 4, Kuldīga

Datorlietu un kancelejas preču veikalā „PC Konsultants” piedāvājam datortehniku, biroja tehniku, kā arī plašu biroja tehnikas izejmateriālu klāstu. Mūsu veikalā plašā izvēlē arī kancelejas preces gan biroju, gan arī skolu un skolēnu vajadzībām.

Veikalu atvērām 2000. gada 29. jūnijā un sākotnēji tas atradās mūsu uzņēmuma galvenajā ēkā Kuldīgā, Raiņa ielā 2. Laika gaitā, pieaugot veikala sortimentam un klientu pieprasījumam, veikalu pārvietojām uz plašākām telpām blakus ēkā, Raiņa ielā 4, Kuldīgā.

Preču sortimentu veidojam analizējot mūsu klientu vēlmes un vajadzības. Preču iegādei sadarbojamies tikai ar pārbaudītiem un uzticamiem vairumtirgotājiem gan Latvijā, gan arī citās Eiropas valstīs.

Mūsu veikalā pieejams ļoti plašs drukas iekārtu izejmateriālu klāsts. Pārstāvam tādus ražotājus kā Brother, HP, Epson, Canon, Samsung un Kyocera. Piedāvājam gan oriģinālos, gan arī alternatīvos izejmateriālus. Ja nepieciešamās preces nav mūsu veikalā, informējam klientu par piegādes laiku un preces cenu.

Pastāvīgajiem klientiem piedāvājam atlaižu kartes.

Uzņēmumiem, biedrībām un pašvaldību iestādēm piedāvājam noslēgt sadarbības līgumu un iegādāties nepieciešamās preces ar pēcapmaksu un pastāvīgā klienta atlaidi.

Pirkumu grozs